tenai reikšmė

Kas yra tenai? 1 tenaĩ adv. Š, Rtr, NdŽ, DŽ, tenái KŽ, LD81(Pš), tẽnai K, KI44, Rtr, NdŽ, KŽ, BzBkXVI159; H166, R, MŽ, N, M žr. 1 ten 1: Pradėm ganome ir čia, ir tenai J. Tenaĩ išlipo LKGII453. Jos įžengs tenaĩ LKGII453. Buvau ir pats tenai J.Jabl. Tenái (Žemaitijoje) nelabai su jais susikalbėsi Jnšk. Tenái žmonės geriau gyvena ne čia Rz. Kapgi viena bus tenaĩ? LKXVIII164(Zt). Pelus tenái sapildinėja LKKXVIII164(Zt). Tenaĩ buvo tokia kalva, guočikės dygo Vg. Tẽnai visur ta pati kalba Trg. Kas tenaĩ darose, aš nežinau, tik blogai, ir viskas Stak. A turi kokią tenaĩ pažinę? Šv. Nu eik va, tenái geriau tau bus, tenái duos duoną Št. Tenaĩ (po mirties) pasogos nereiks, priims be pinigų Kair. Žalioje girelė[je], tamsiame krūme, aš tenai nakojau, linksmai giedojau LLDII360(Žr). Eikiv mudu į didį dvarelį, kur našlelės tenai uliavoja JD982. Tenai anys mane regės BPII34. O koksaig tenai gailėjimas ir nusiminimas vergetų anų bus DP570. O dūmos visos tuojaus jo (žmogaus) tenai jau pails PK100. Ir ateina tenai su liaternomis VlnE191. Eš tenai eisiu ir melsiuos VlnE189. ║ atliepia prijungiamojo sakinio jungiamajam žodžiui „kur“: Nunešė vilkas jį tenai, kur paukštis su tokiom plunksnom yra LMD(Krkn). ^ Tenai gerai, kur mūsų nėra S.Dauk. ║ su prielinksniu „iš“ rodo vietą, iš kurios yra kas kilimo, iš kurios vyksta, plinta veiksmas: Tu iš kur būsi? – paklausiau. – Iš tenai… – mostelėjo jis ranka kažkur pamiškėn J.Balt. Sustojo už durų ir žiūrėjo iš tenai rš. Iš tenái ejo patapas Kdn.
2 tenaĩ prt., tenái žr. 2 ten 3: Paskui atsirado ta mokykla, atsirado jau kai kame tenaĩ Skd. Ar nenutilsit tenai? – suriko tėvas iš antrojo lovos galo J.Balt. Tai, būdavo, mama sudaigina rugių jau tenái, sumala su girnom Kpr. Da tūkstantį sulošdavo tenái, kokį vežimą Žvr.

tenai rašyba: tenaistenai gyvatukamstenai gitenai vandens sildymuitenai su termostatutenai boileriamstenai gyvatukuitenai uz misko leidos saule zodziai

Kitos žodžio tenai reikšmės: Tenai angliškai Tenai vokiškai Tenai terminas Tenai lenkiškai tęnai reikšmė

Ankstesnis žodis
Sekantis žodis
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas