Adomas terminas

Adomas - (hebr. adama - žemė, adam - žmogus) - Biblijos (Pr 1, 2, 3) personažas, pirmasis žmogus; pagal savo paveikslą Dievo sukurtas iš žemės dulkių; už Dievo draudimo nepaisymą kartu su savo žmona Ieva, padaryta iš ~o šonkaulio, išvarytas iš rojaus; pora apgyvendinta Žemėje, kur pagal Šventąjį Raštą abu pradėję žmonių giminę; ~o obuoly s - anat. gerklų kyšulys; mitas teigia, kad tai iš Ievos gauto obuolio įstrigęs kąsnis, nors Biblijoje nepasakyta, kad tas vaisius buvo obuolys.

Adomas frazeologizmai, angliškai Kirčiavimas: 1. Ãdomas (dlv. vyr.gim. esam.l. vnsk. V. neįvardž. nesngr. neveik.r.) 2. Ãdomas (dlv. vyr.gim. esam.l. vnsk. Š. neįvardž. nesngr. neveik.r.) 3. Ãdomas (dlv. mot.gim. esam.l. dgsk. G. neįvardž. nesngr. neveik.r.) 4. Adõmas (dktv. T. vyr.gim. vnsk. V.) 5. Ãdomas (dlv. bevrd.gim. esam.l. sngr. neveik.r. sutrmp.)

Adomas rašyba: adomas mickeviciusadomas mačiulisadomas bieliauskasadomas bužinskasadomas galdikasadomas auškalnisadomas mickevicius velines analizeadomas varnas

Kitos žodžio Adomas reikšmės: Adomas angliškai Adomas frazeologizmas Adomas vardo reikšmė adomas reikšmė

Ankstesnis žodis
Sekantis žodis
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas