Prostitucija terminas

Prostitucija - (lot. prostituo - viešai išstatau) - nesantuokiniai lytiniai santykiai už materialų atlyginimą, be dvasinio ryšio, sukeliantys klientui lytinį pasitenkinimą ir slopinantys lytinius poreikius; sakralinė p. (hierodulija) - lytiniai santykiai šventykloje kulto tikslais; tikėta, kad tai gali suteikti moterims vaisingumą arba jį padidinti; tai buvo dievybės garbinimo, padėkos jai reiškimo, aukos forma; šiuo kultu užsiiminėjo profesionalios šventyklų prostitutės ir kiekviena suinteresuota moteris: ištekėjusios - periodiškai, netekėjusios - kartą; partneriai buvo - karaliai, kunigai arba kiekvienas vyriškis, esantis šventykloje šventės metu; buvo būdinga Senovės Rytų ir helenizmo epochos religijoms.

Prostitucija angliškai, latviškai Kirčiavimas: 1. Prostitùcija (dktv. mot.gim. vnsk. V.) 2. Prostitùcija (dktv. mot.gim. vnsk. Įn.) 3. Prostitùcija (dktv. mot.gim. vnsk. Š.)

Prostitucija rašyba: prostitūcija latvijā

Kitos žodžio Prostitucija reikšmės: Prostitucija angliškai Prostitucija vokiškai Prostitūcija lietuviškai prostitucija reikšmė

Ankstesnis žodis
Sekantis žodis
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas